Heyecan Turizm olarak müşteri memnuniyetini esas alarak beklenti ve taleplerinizi önemsiyor ve size en iyi hizmeti verebilmek için bize yol göstereceğinize inanıyoruz. Istek ve tercihlerinizi bir kere belirtmeniz sonraki tüm rezervasyonlarınızda aynı özellikte hizmete kavuşmanızı saglayacaktır.

Bilet Rezervasyonu

Heyecan Turizm, havayollarına direkt bağlı Bilgisayar Rezervasyon Sistemleri sayesinde dünyanın her yanına istediğiniz havayolunun biletini en uygun ücret ve en kısa uçuş mesafesiyle ulaştırmaktadır.

Otel Rezervasyonu

Heyecan Turizm, gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki en merkezi otelleri beğenilerinize sunmakta ve talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz ülke veya şehirde rezervasyonlarınızı zamanında ve güvenilir bir biçimde yapmaktadır.

Seyahat Sigortası

Yolculuk planı yaptınız ve yurtdışına çıkmayı düşünüyorsunuz. Bagajınızın, pasaportunuzun kaybolması ya da kaldığınız süre içinde tedavi gerektirecek bir durumla karşılaşılaşma risklerini de yanınızda taşımayın..Sitemizden istedigini süreler ve kapsamlar dahilinde Seyahat Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Organizasyon

Sektörlere yönelik fuar organizasyonlarının önceden haber verilmesi halinde katılımcılar için uçak bileti, konaklama, transfer, vize ve fuar kayıt işlemleri tarafımızdan sunulmaktadır.

Tur Programları

Heyecan Turizm, tur programlarındaki geniş yelpazesiyle sizlere hizmet sunmaktadır. Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı turlarımız, balayı rotalarımız ve fuar turlarımız hakkında detaylı ve güncel bilgiler için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Vize İşlemleri

Tüm vize talepleriniz için acentamızla irtibata geçebilir ve istediğiniz tip vizeyi en sorunsuz şekilde alabilirsiniz.